Carolina Herrera to słynny luksusowy dom mody założony w 1981 roku przez projektantkę - Carolina Herrera. Od momentu premiery pierwszej kolekcji do dnia dzisiejszego produkty marki są witane z prawdziwym zachwytem. Marka, która cieszyła się zainteresowaniem takich osób jak Jacqueline czy Caroline Kennedy, z pewnością musiała znaleźć kontynuację w zapachach. Dlatego 6 lat później ukazały się pierwsze damskie perfumy o tej samej nazwie. Linia Carolina Herrera perfum męskich pojawiła się w 1991 roku. Perfumy damskie i perfumy męskie Carolina Herrera to zawsze rozpoznawalne bukiety w wyrazistych formach. Carolina Herrera 212 NYC Men, Carolina Herrera 212 VIP Men, Carolina Herrera Bad Boy, każdy z tych słynnych zapachów jest elokwentny i niezapomniany. Trudno pomylić kompozycje, które budzą uporczywe skojarzenia z szykiem, luksusem, uwodzeniem, jak to robią kompozycje marki.

Samowystarczalność i wyrafinowany styl perfum męskich Carolina Herrera

Początkowo firma zajmowała się produkcją odzieży. Carolina zauważa, że próbowała ubierać kobiety inaczej, niż chodzą lub będą chodzić w przyszłości. Szukała czegoś prawdziwego, co powinno ozdobić każdą damę W 1988 roku pojawia się pierwsza kolekcja perfum. Ogromny sukces zainspirował podobną linię odzieży. A w 1991 roku ukazała się debiutancka męska kolekcja zapachów, podkreślająca ich naturalny urok. Autorskie kolekcje perfum męskich Carolina Herrera, poświęcone są hałaśliwym imprezom, światłom nocnych miast i szalonej zabawie. Powstały klasyczne linie obejmujące arystokratyczne zapachy, umiarkowane, spokojne, wysublimowane i luksusowe. Perfumy Carolina Herrera to męskie połączenie odważnych, pewnych siebie, orzeźwiających zapachów dla tych, którzy wolą zawsze być na czasie. Dlaczego perfumy marki pozostają stale pożądane, rozpoznawalne przez wiele lat? Ponieważ nie można przejść obok talentu z zamkniętymi oczami i nie zwracać na nie uwagi.

Carolina Herrera perfumy męskie wspierają mężczyzn w tworzeniu wizerunku

Perfumy męskie Carolina Herrera są atrakcyjne dla mężczyzn zdecydowanych, pewnych siebie, eleganckich i uwodzicielskich. Zostały zaprojektowane tak, aby uzupełniać ich niepowtarzalny wizerunek, obdarzając wewnętrzną siłą, spokojem i poczuciem całkowitego zaufania. Męski świat perfum Carolina Herrera jest reprezentowany przez szeroką gamę wykwintnych zapachów. Mężczyzna, wokół którego unosi się trop perfum Carolina Herrera męskich, sprawia wrażenie pewnego siebie, zdecydowanego, odnoszącego sukcesy i atrakcyjnego macho. Każdy mężczyzna może stworzyć swój niepowtarzalny obraz, podkreślić swoją indywidualność wspaniałymi zapachami. Perfumy męskie Carolina Herrera odsłaniają każdemu sekrety prawdziwych wartości naszych czasów. Łączy się w niech wdzięczna i surowa elegancja z temperamentnym, krnąbrnym charakterem. Będzie wspaniałym dodatkiem do męskiego indywidualnego wyglądu. Zapachy są pełne ekscytujących przygód, opowiadają o odległych krajach i podróżach. Skierowane są do mężczyzn odważnych, kreatywnych, którzy odnaleźli się w tych aromatach.

Carolina Herrera

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl