Perfumy męskie Creed

Marka perfum Creed została założona przez Henrego Creed'a w roku 1760 w Londynie, co oznacza, że istnieje na rynku perfumeryjnym już ponad 250 lat. Do dzisiaj firma jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. To, co wyróżnia markę na tle innych, jest niesamowita jakość oraz trwałość perfum. Wszystko to jest wynikiem używania naturalnych składników, które Creed w swoim perfumach stosuje od samego początku istnienia marki. Zapachy tej marki od pokoleń nosiły koronowane głowy na całym świecie.

Perfumy męskie Creed do dnia dzisiejszego są używane przez członków rodzin królewskich, a ich wiernymi fanami są: Tom Hanks, Barack Obama czy David Beckham. Nowoczesne flakony, zamykają historyczne zapachy męskie Creed, co powoduje, że marka prezentuje się nowocześnie, ale jest również wierna swojej wieloletniej tradycji. Firma osiągnęła gigantyczny sukces i zapracowała sobie na zaufanie wielu znanych klientów, właśnie dzięki jakości perfum oraz przywiązaniu do tradycji i historii.

 

Zapachy męskie od Creed

Najsłynniejszym zapachem męskim marki jest bez wątpienia Aventus, który w niektórych kręgach zyskał już status zapachu wręcz kultowego. Za inspirację Aventusa posłużyło bujne życie Napoleona, które obfitowało w romanse oraz wojny. Napoleon robił wszystko na własnych zasadach i właśnie dla takich osób został stworzony Aventus. Najsłynniejszy męski zapach Creed jest zapachem owocowym, ale jednocześnie pięknym i zmysłowym. Twórcą zapachu jest Olivier Creed, który jest szóstym pokoleniem słynnej zapachowej rodziny, a jednocześnie jest mistrzem w swoim fachu. Aventus jest, wytworem genialnego nosa Oliviera i jego najdoskonalszym dzieckiem.

W perfumerii angelove.pl znajdą Państwo perfumy lane, których inspiracją jest flagowy męski zapach marki Creed. W atrakcyjnej cenie można samemu przekonać się, co sprawia, że Aventus cieszy się tak dużą popularnością wśród wielu znanych osobistości na całym świecie. W naszej perfumerii perfumy lane inspirowane Creed Aventus znajdą Państwo pod kodem produktu: 253. Angelove oferuje perfumy lane w różnych pojemnościach.

Creed

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl