Hugo Boss to niemiecki producent odzieży, który pojawił się w latach dwudziestych XX wieku, w ramach rozszerzenia swojej linii produktowej rozpoczął produkcję perfum w segmencie premium we współpracy z Coty Corporation. Globalne plany dotyczące zajęcia niszowego producenta produktów dla poważnej publiczności pojawiły się w 1984 roku i wkrótce zapach numer jeden ujrzał światło dzienne. Zapachy Hugo Boss stały się kompozycją o tak ambitnej nazwie, która przyciągnęła uwagę świeżo wyważonego zapachu.

  W przeciwieństwie do popularnego wówczas ciężkiego drewna, te aromaty perfum damskich były uniwersalne, umiarkowanie powściągliwe i eleganckie, nadawały się na spotkania biznesowe i nieformalne sytuacje, a ich użycie nie ograniczało się do sezonowości. Kolejne propozycje umocniły ich pozycję lidera, a pod koniec 2000 roku miało miejsce kolejne ważne wydarzenie, perfumy damskie Hugo Boss Orange otrzymały honorową nagrodę społeczności Marie Claire. Przyniosło to dobre recenzje i zwiększyło grono odbiorców marki. Stylistyka kolekcji damskich perfum Hugo Boss w pełni odpowiada naturze marki, w dekoracji dominuje czysta geometria i minimalizm, a asortyment marki jest utrzymany w powściągliwych odcieniach.

Perfumy damskie Hugo Boss dla silnych i odważnych kobiet

  Hugo Boss damskie perfumy Intense z 2003 roku to niesamowicie hipnotyzujący zapach od pierwszych nut. Wszystkie elementy prawdziwej esencji kobiecej są w nich zapisane. Ta dobroć, inspirowana przyjemnymi nutami wanilii i tajemniczości, podkreślona przez urzekające kwiaty i zmysłowość, ucieleśnione zostały w perfumach damskich dla wyjątkowych pań. Cenność każdej chwili z nią spędzonej z pewnością zostanie wzmocniona w pamięci bursztynowych akordów otaczających pachnący bukiet. Nie można wstydzić się swoich uczuć, lecz realizować wszystkie tajne pragnienia wraz z kobiecym aromatem Intense, dzięki czemu właścicielka Intense stanie się prawdziwą królową. Wykwintne perfumy damskie Hugo Boss podkreślą wyjątkowość i naturalne piękno, dają wiarę w siebie i swoje mocne strony, dopełnią wizerunek odnoszącej sukcesy damy, tak delikatnej i wrażliwej.

Hugo Boss perfumy damskie
Perfumy damskie Hugo Boss
 

Świeżość i słodycz perfum damskich Hugo Boss

  Perfumy damskie Hugo Boss Jour z 2013 roku to zachwycający zapach dla współczesnych kobiet, który podkreśla wdzięk, wyrafinowanie i elegancję. Ten niesamowity zapach sprawi, że wszyscy otaczający ją mężczyźni będą podziwiać jej piękno. W jego zmysłowym przepełnieniu wszystkie wątpliwości i obawy znikną. Dzięki perfumom Jour kobieta będzie absolutnie pewna swojej silnej pozycji, dzięki czemu potrafi w pełni wykorzystać swój potencjał. Bajkowa melodia perfum opiera się na magii kwiatów. W Jour słodycz kwiatów i świeżość owoców stanowi wstęp do niesamowitej symfonii. Tylko Hugo Boss perfumy damskie tworzą wyjątkową aurę kobiecości i zmysłowości. Otulające i oszałamiające perfumy damskie Hugo Boss są uzupełnione przezroczystymi odcieniami brzozy, które podkreślają delikatność kobiety wybierającej ten zapach.

Kultowe zapachy zawsze na Topie

  Dla wesołych, pewnych siebie, uroczych kobiet, powstały perfumy damskie Hugo Boss Orange w 2009 roku. Podkreślają wyrafinowanie, oryginalność, prezentują innym promienie szczęścia i cząsteczki dobroci. Całe szczęście, przedstawione w perfumach powróci do ich właścicielki stukrotnie. W Hugo Boss Orange niesamowicie energetyczny aromat z pierwszych nut orzeźwia dzięki świeżym, soczystym owocom. Ponadto, grając z ich pięknymi nutami, zapach Orange inspiruje do najśmielszych czynów i odkryć, do czegoś, o czym nigdy wcześniej kobieta by nie pomyślała. Łatwo jest teraz być szczęśliwą i odważnie kroczyć przez życie, ponieważ perfumy Hugo Boss damskie mają tyle energii w zaledwie kilku kroplach aromatu. Kobieta nigdy nie pozostanie niezauważona, ale stając się duszą każdego towarzystwa, będzie zachwycona swoją niewyczerpaną energią i miłością życia, ponieważ każdy dąży do takiego stanu.

Perfumy damskie dla energicznych i pewnych siebie kobiet

  Pożądany i bezpośredni, jasny i ukochany, odnoszący sukcesy i niezwykły zapach damski z 2000 roku - Hugo Boss Woman. Według perfumiarzy zapachy takiej kobiety nie mogą pozbawić uwagi. Aby podkreślić mocne strony jej natury, przywództwa i charakteru, stworzyli zapach damski Woman. Urzekająca kompozycja jest świetna na letnie miesiące. Zapach Woman łączy gorącą pasję krótkich lipcowych nocy i orzeźwiającą świeżość sierpniowego poranka. Perfumy damskie Hugo Boss Woman od samych mistrzów budzi słodkie wspomnienia i pobudza wyobraźnię do nowych lotów i śmiałych pomysłów. Pachnące perfumy Hugo Boss damskie ujawniają soczyste i przepyszne nuty owoców i kwiatów. Zmysłowa baza drzewna powoduje, że zapachy z pewnością ponownie staną się ulubionym zapachem stylowych i energicznych kobiet.

Perfumy damskie dla kobiet odnoszących sukcesy na każdym polu

  Kompozycja rozbrajająca od pierwszej nuty to perfumy damskie Hugo Boss XX z 2007 roku. Zachwycający zapach deklaruje wyjątkowość, seksualność, siłę, urok właścicielki i niezachwianą siłę kobiet na tle płci przeciwnej i świata. Ta moc perfum damskich Hugo Boss jest delikatna i dyskretna, ale trudno jej zaprzeczyć. W końcu to kobieta daje życie, a bez niej prokreacja i rozwój są niemożliwe. Niesamowita kompozycja zapachu XX natychmiast otula właścicielkę chmurą cudownego owocowego aromatu. W perfumach XX po pewnym czasie wchodzą w grę akordy kwiatowe. Erotyczne nuty końcowe perfum Hugo Boss damskich reprezentują aromaty drzewne. Boss XX wybierane są przez kobiety pewne siebie i odnoszące sukcesy. Ale ich sukces to nie tylko kwestia kariery. Zdolność genialnego łączenia osobowości kobiety biznesu, troskliwej matki i córki, namiętnej kochanki i wspaniałej żony w postaci właścicielki Boss XX. Wszystkie te obrazy znajdują się w żeńskim zestawie chromosomów - XX - i natury, jak wiadomo, nie można oszukać.

Damskie perfumy Hugo Boss uczynią każdy wieczór prawdziwą przygodą

  Kobieta pachnąca Deep Red jest stylowa i seksowna, elegancka i atrakcyjna, zmysłowa i szczera. Jest przyzwyczajona do podziwiających spojrzeń mężczyzn i jest wyraźnie świadoma siły swojej atrakcyjności. Perfumy damskie Hugo Boss z 2001 roku są przeznaczone dla charyzmatycznej i nieco prowokującej lwicy, która zna swoją wartość i wychodzi zwycięsko z każdej sytuacji. Cudowny aromat zapachu odsłania jasne akordy świeżych, musujących owoców. W sercu kompozycji perfum na pierwszy plan wysuwają się nuty kwiatowe, ich akordy dopełniają aromatycznej kwintesencji. Perfumy damskie Hugo Boss często wybierane są, jako zapach wieczorowy. Deep Red otacza właścicielkę cudownym owocowo-kwiatowym zapachem, który po chwili przybiera odcienie uroczego i nieco ryzykownego eliksiru miłości, zapowiadając intrygującą kontynuację wieczoru.

Perfumy Hugo boss damskie dla Pań ceniących sobie elegancję i nietuzinkowość

  Znana na całym świecie marka Hugo Boss z 2016 roku przedstawiła zapach The Scent. Organicznie łączą takie cechy, jak kobiecość i elegancja. Ten prawdziwie letni zapach jest idealny dla zmysłowych natur, które potrafią cieszyć się małymi rzeczami: ciepłą atmosferą nieostrożności i szczęścia. Hugo Boss perfumy damskie należą do owocowo-kwiatowej grupy zapachowej. Zapach otwiera się delikatnym połączeniem nut białej frezji i brzoskwini. Pod koniec kompozycji The Scent wykwintne zapachy damskie zawierają bogate nuty ziaren kakaowa. Niezapomniany zapach na niezapomniane chwile.

Perfumy Hugo Boss
 

Hugo Boss Perfumy damskie dla kobiet, które zawsze wyglądają atrakcyjnie

  Doskonały wybór na cieplejsze miesiące, perfumy damskie Hugo Boss Femme z 2006 roku stale utrzymują swoją pozycję, jako jedne z ulubionych na świecie perfum dla kobiet. Świeży i wesoły, apetyczny i urzekający, atrakcyjny i tajemniczy zapach łączy w sobie wszystko, co tkwi w naturze prawdziwej damy. Femme wybierane są przez kobiety pewne siebie, zadbane i atrakcyjne. Taka kobieta wie, czego chce i osiąga to w delikatny, przemyślany strategicznie sposób. A zapach w tym przypadku staje się tajną bronią czarodziejki. W nutach otwierających perfumy damskie Hugo Boss Femme ujawnia się zapach dojrzałych owoców i delikatność kwiatów. Głębię i seksualność Boss Femme dają aromaty kwiatowe, które ocieniają ekscytujące odcienie zapachu drzewnego.

Perfumy Hugo Boss damskie
 

Hugo boss damskie perfumy dla młodych i dojrzałych kobiet

  Stylowa, piękna, delikatna, seksowna i niezależna, takiej kobiety po prostu nie można przeoczyć. Jest prawdziwym ucieleśnieniem wszechstronności i nieprzewidywalności, która ujawnia się w perfumach damskich Hugo Boss Hugo z 2015 roku. Pomimo niespójnego charakteru ta dama jest zawsze interesująca, kochana i pożądana. Przedstawiciele płci przeciwnej, wstrzymując oddech, przyciągają jej wzrok i marzą o niej. To nie przypadek, że stworzono na jej cześć urokliwy zapach. Ten charakterystyczne zapach damski podczas swojego istnienia podbił serca wielu: kobiety uwielbiają je nosić, a mężczyzn, ten delikatny i jednocześnie dość pewny zapach niezmiennie ekscytuje. Zapach damski Hugo nadaje się zarówno dla młodych, energicznych, jak i dojrzałych eleganckich kobiet. Unikalna kompozycja urzeka akordami kwiatowo-owocowymi, podkreślając najlepsze cechy jej pięknej właścicielki.

Zapach dla kobiet zdecydowanych i otwartych

  Butelka edycji perfum damskich Hugo Boss Ma Vie z 2014 roku zachowuje kształt swoich poprzedników z kolekcji, ale jest pomalowana na jasnoróżowy kolor. Zapach ten jest opisywany przez takie epitety jak kobiecy, silny i niezależny. Wizerunek pewnej siebie i uroczej kobiety biznesu ucieleśnia Gwyneth Paltrow, która od kilku lat jest twarzą marki. Aby zareklamować zapach Ma Vie, została sfotografowana w eleganckim smokingu. Zapach zawiera tak niezwykły składnik, jak nuty kwiatów kaktusa, podkreślają ich świeżość i nowoczesność. Serce kompozycji otwiera bukiet kwiatów nadając kobiecości zapachowi Ma Vie. Wśród podstawowych nut są drzewne akordy, reprezentujące pewność siebie i siłę.

Perfumy damskie od Hugo Bosa dla kobiet uporczywie dążących do celu

  Nuit dla kobiet z 2012 roku to zapach, w którym zakochało się wiele kobiet sukcesu i zyskują popularność do dziś. Kobieta wybierająca ten zapach wyróżnia się pewnością siebie, tajemnicą i emancypacją. Dla niej nie ma barier w osiąganiu celów, ale osiąga swój cel z wdziękiem, bez pośpiechu. Początkowe owocowe nuty perfum damskich Hugo Boss są zastąpione kwiatami, a następnie na pierwszy plan wysypują się nuty drzewne. Cała bogata kompozycja Hugo Boss perfum damskich będzie doskonałym dodatkiem do wieczornego wizerunku tajemniczej kobiety w eleganckim stylu. Perfumy damskie Hugo Boss Nuit są idealne dla płci pięknej, która może nazywać się osobowościami sukcesu i celowości. Zaufanie do własnej doskonałości jest integralną częścią ich życia, dającą siłę nowym osiągnięciom.

Perfumy Hugo Boss damskie cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet. Są to niezwykle ciepłe oraz otulające zapachy o zróżnicowanych nutach, dzięki czemu każda z pań wybierze spośród nich coś dla siebie. Pierwsze zapachy marki powstały w latach 90. XX wieku. Dzisiaj wśród perfum Hugo Boss znajdziemy dziesiątki wyjątkowych kompozycji zapachowych, obok których trudno jest przejść obojętnie. Są one tworzone z pasją oraz niebywałą precyzją. Ich kreatorzy za nadrzędny cel stawiają sobie bowiem sprostanie oczekiwaniom współczesnych kobiet. Chcą, by zapachy podkreślały ich indywidualność i wyjątkowość.

Hugo Boss perfumy damskie to doskonały pomysł na prezent – zarówno dla siebie samej, jak również dla bliskiej osoby. Są one naprawdę uniwersalne i uwielbiane przez kobiety. Wyróżnia je wyjątkowa subtelność połączona z nutą elegancji. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim zapachy Femme, Deep Red, Jour, Orange, Intense, HUGO, Nuit, XX, The Scent, a także słynny Hugo Boss różowy, czyli Ma Vie. Te kompozycje wyznaczają trendy w świecie perfum – są bestsellerami już od wielu lat. Kultowe perfumy od Hugo Boss stanowią świetny dodatek zarówno do stylizacji codziennych, jak również wieczorowych. Znajdują miłośniczki zarówno wśród młodych dziewczyn, dorosłych kobiet, jak również dojrzałych pań. Te fascynujące kompozycje dopasowane są do różnych upodobań i charakterów. Wśród nich znajdziemy zapachy orientalne, drzewne, kwiatowe, owocowe, a także aldehydowe.

Odkąd w asortymencie Hugo Boss pojawiły się również perfumy damskie, stały się one sztandarowymi produktami marki. Nic dziwnego, są to bowiem unikalne zapachy, które od pierwszej chwili przywodzą na myśl ciepłe wspomnienia. Słodkie aromaty frezji i jaśminu, orzeźwiające nuty kaktusa, z może zmysłowe zapachy bursztynu oraz wanilii? W ofercie Hugo Boss znaleźć można mnóstwo kompozycji, wśród których każda kobieta na pewno odnajdzie swój wymarzony zapach. Jeśli marzą Ci się podobne perfumy, koniecznie sprawdź, co mamy dla Ciebie do zaoferowania w naszej perfumerii internetowej.

Perfumeria AngeLove przygotowała dla swoich klientek bogaty wybór perfum inspirowanych wyjątkowymi zapachami od Hugo Boss. Są to kompozycje zapachowe tworzone we Francji, czyli stolicy perfumerii. Dbamy o to, by nasze zapachy były tworzone z najwyższej jakości składników. Tak, aby spełniły oczekiwania każdej z naszych klientek. Dobrze wiemy, jak różne mogą być upodobania w kwestii zapachów, dlatego w naszej ofercie znaleźć można zróżnicowane perfumy, podkreślające indywidualność oraz wyjątkowość każdej kobiety. Zapach towarzyszy nam bowiem każdego dnia, dlatego ważne, by był dobrze dopasowany. Naszą misją jest tworzenie perfum, które będą swego rodzaju biżuterią, ozdobą codziennego wizerunku. Sprawdź nasze perfumy inspirowane kompozycjami od Hugo Boss i wybierz jeden z trzech wariantów: flakonik 33 ml – idealny do przetestowania nowego zapachu lub perfumy o pojemności 54 ml albo 105 ml. Perfumy Hugo Boss damskie to idealny wybór na każdą okazję!

Produkty marki Hugo Boss zdobyły serca i uznanie klientów na wszystkich kontynentach. Firma powstała na początku XX wieku i do dziś konsekwentnie wyznacza trendy w świecie mody. Ponadto jest niekwestionowanym autorytetem i wyznacznikiem luksusu w branży perfumeryjnej. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Nieustannie się rozwija i wprowadza na rynek nowe serie produktów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Perfumy i kosmetyki od Hugo Boss to świetnie skomponowany bukiet precyzyjnie dobranych, najlepszych składników. Nie bez powodu niektóre z tych kompozycji zyskały już status kultowych i nadal opierają się upływowi czasu. W ofercie męskiej, oprócz zapachów odpowiadających współcześnie panującym trendom, znajdziemy również klasyki, w których czuć unikalny "retro vibe". Powstały one z połączenia oryginalnych składników, takich jak miód, mech dębowy, nuty wanilii, cynamon, śliwka, zielone jabłko, a nawet tytoń. Dla zwolenników świeżych, ostrzejszych i lekko orientalnych zapachów, marka przygotowała kompozycje złożone z cytrusów przyprawionych gałką muszkatołową, kardamonem, czy różowym pieprzem. Na początku swojej działalności firma Hugo Boss skupiała się na tworzeniu artykułów odzieżowych i kosmetyków dedykowanych dla męskiej części odbiorców. Z biegiem czasu powstały również pierwsze propozycje dla kobiet. Decydując się na taki krok, marka kolejny raz odniosła sukces i zaskarbiła sobie jeszcze większą grupę sympatyków, tym razem wśród Pań. Pojawiły się pozycje, które do dziś mają swoje zwolenniczki na całym świecie. Zapachy te bazują głównie na nutach melona, zielonego jabłka, brzoskwini, wodnego hiacynta, irysa, frezji i innych składników, które nadają im głębi i zmysłowości.

Należy pokreślić, że marka tworząc swoje zapachy, opierała się na doświadczeniu znanych perfumiarzy. Osób słynących z niebywałego zmysłu powonienia i nadzwyczaj wysublimowanego gustu. Hugo Boss może poszczycić się współpracą z takimi postaciami jak Annick Menardo, Beatrice Piquet, Domitille Michalon, czy Bruno Jovanovic. Jest to gwarancja najwyższej jakości kompozycji zapachowych, zasługujących na miano dzieła sztuki. Zgodnie z wyznawaną przez firmę zasadą dbałości o każdy szczegół, nie mogło zabraknąć również oryginalnego sposobu "obudowania" wonności we flakony, które już same w sobie są symbolem dobrego smaku i elegancji. Każdy zapach podany jest klientowi w gustownej, estetycznej buteleczce, która wskazuje na prestiż zawartości i pobudza zmysły. Nie bez powodu perfumy Hugo Boss zdobyły fanów w każdej grupie wiekowej na całym świecie. Lubują się w nich zarówno sympatycy klasyki perfumiarstwa, jak i osoby odważne, poszukujące nowych przygód z perfumami. Marka posiada w swoim zapachowym portfolio tak różnorodną ofertę, że każdy z pewnością znajdzie perfumy zgodne z charakterem, pozwalające wyrazić siebie.

Hugo Boss

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl