Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

 Buntownik ze świata sztuki i mody Franco Moskino miał szczególną wizję projektowania mody, jego modele są zawsze połączeniem kreatywności, oryginalności i wygody. Wyzwanie dla kultu stereotypów znalazło odpowiedź w sercach kobiet w erze lat osiemdziesiątych jego imię stało się symbolem nowej kreatywności. Niedługo po wprowadzeniu na rynek kolekcji gotowej do noszenia projektant ogłosił zamiar uzupełnienia oferty marki perfumami Moschino - damskie aromaty.

Perfumy damskie Moschino - jedyne w swoim rodzaju

  Chęć uczynienia mody mniej poważną i pretensjonalną przyniosła projektantowi uznanie na całym świecie, a jego projekt pozostaje oryginalny po dziesięcioleciach. Czapki z misiów, surrealistyczne grafiki i ekstrawagancja kolorów wszystkie kolekcje ucieleśniały oryginalną koncepcję artystyczną, która była kontynuowana w linii perfum damskich Moschino.

  Debiut miał miejsce pod koniec lat osiemdziesiątych, ale ten pierwszy test nie przyniósł oczekiwanego sukcesu krytycy zauważyli w recenzjach, że kompozycja odczuwa wpływ tradycyjnego podejścia, które przeczyło nowatorskiemu charakterowi marki. Ta technika zainspirowała do kontynuowania twórczych poszukiwań w celu zmiany sztuki perfum damskich Moschino w przyszłości, a także mody.

  W połowie lat dziewięćdziesiątych marka ogłosiła wydanie zapachu Cheap and Chic, poświęconego ekstrawaganckim seriom ubrań, wydanym dziesięć lat wcześniej. Publikacja ta zapoczątkowała zbiór kultowych aromatów Moschino perfum damskich. Ekstrawagancka kompozycja w pełni ucieleśniała walory artystyczne założyciela. Zaskoczony i zachwycony bogaty dźwięk rzadkich kwiatów, przypraw, nut drzewnych i akordów cytrusowych perfumy kupiono dość szybko w wielu krajach. Moschino woda perfumowana zdobywała serca kobiet w wielu krajach świata.

moschino perfumy damskie 
perfumy damskie moschino
 

Moschino perfumy damskie dla każdej epoki

  Wieloaspektowy dźwięk aromatów determinuje bogatą kompozycję - mistrzowie umiejętnie łączą różnorodne nuty, aby przekazać żywy charakter kompozycji w perfumach Moschino damskich. Wiosenne kwiaty i dzikie zioła, egzotyczne owoce i soczyste jagody, uzupełnione nutami cytrusów, płynącymi w drzewną bazę z nutami przypraw tak można scharakteryzować paletę Moschino wody perfumowanej tej marki. Filozofia ironicznego podejścia do standardów znalazła wyraz w designie serii perfum damskich Moschino. Korporacyjne wzornictwo to zawsze historia pięknych kolorów i zabawnych wydruków, postaci z kreskówek, stylizowanych butelek. Świeże i cytrusowe zapachy, o których warto wspomnieć to Funny! oraz I love love.

Moschino Funny! - 65 Moschino Funny! - 65
Producent: Moschino
Cena: 14,99 zł
zobacz więcej
Moschino I Love Love - 29 Moschino I Love Love - 29
Producent: Moschino
Cena: 14,99 zł
zobacz więcej
Punkty dla naszych klientów :-)

Szanowny kliencie. Pamiętaj, że w naszym sklepie możesz zbierać punkty i otrzymać wybrane przez Ciebie darmowe perfumy! 

- za każde wydane 10zł: 1 punkt

- zapisanie się do newstellera : 5 punktów

- dodanie opinii do zakupionego produktu : 2 punktów

70 punktów= Perfumy 30ml ZA DARMO!

Oferta dotyczy zarejestrowanych użytkowników. Punkty sumują się na Twoim koncie po każdym zakupie. Kiedy masz już na swoim koncie 70 punktów to do następnego zamówienia dołożymy darmowe perfumy. Perfumy wybierane są przez kupującego (o wyborze należy poinformować w Uwagach przy składaniu zamówienia). Punkty za zamówienie naliczane są automatycznie po wysłaniu paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl