W 1931 roku emigrant z Ukrainy Zinovy Davydov otworzył swój pierwszy sklep tytoniowy w Genewie. W tym czasie młody człowiek zaczął nosić imię Zino Davidov, które zostało zapisane w historii, jako symbol luksusowego życia i perfum damskich Davidoff. Początkowo sklep tytoniowy nie przynosił zbyt dużych dochodów, ale Zino nie rozpaczał, szukał nowych sposobów na reklamę swojego przedsiębiorstwa. Najbardziej odważnym krokiem popularyzującym markę było odwołanie się do właścicieli winnicy z prośbą o użycie nazwy marki na etykietach drogiego wina. Taki odważny i ryzykowny krok przyniósł jego firmie sławę, stał się symbolem najwyższej jakości i szyku. Teraz pod nazwą słynnej marki produkuje się doskonałe perfumy Davidoff.  

Perfumy Davidoff damskie - wybór harmonijnych osobowości

  Perfumy Davidoff damskie zyskały sławę wśród najbardziej wymagających kobiet. W wykwintnych bukietach nie można znaleźć pretensjonalności, mają szlachetne i subtelne nuty. Idealnie wyważone, harmonijne i wyrafinowane bukiety nut będą najlepszym uzupełnieniem wizerunku silnej bizneswoman, która osiągnęła najwyższe wyżyny w życiu. Źródłem inspiracji dla twórców była woda jako źródło życia na naszej Ziemi. Kwiatowa delikatność, owocowa świeżość i drzewna zmysłowość, wszystko to perfumy damskie Davidoff, którymi każda kobieta chce cieszyć się raz po raz. Podbijają od pierwszych sekund spotkania i pozostają w sercu na zawsze.

Nuty w perfumach Davidoff damskie zapachy

  Zapachy dla uroczych pań, marka ukryła wyjątkowo kuszące nuty dlatego brzmią uwodzicielsko, zostały stworzone, aby ozdobić najbardziej majestatyczne i piękne przedstawicielki dobrego artykułu. Wykwintne naturalne nuty są zebrane w idealnych proporcjach, pomogą wyrazić swój nienaganny smak i kobiecość. Szlachetne kompozycje przyniosą obraz szczególnego uroku i atrakcyjności, zainspirują, staną się najlepszym narzędziem do uwodzenia mężczyzn. W kolekcji marki znajdują się Davidoff perfumy damskie do codziennego użytku i na uroczyste wydarzenia, więc dokonanie właściwego wyboru będzie bardzo łatwe. Perfumy Davidoff damskie są prezentowane np. przez takie serie zapachów: Сool Water GAME, Cool Water, echo Woman.

perfumy davidoff damskie
perfumy davidoff
 

Które kobiety wybierają perfumy damskie Davidoff?

  Marka pachnideł Davydova to wyjątkowe dzieło, które inspiruje. Asortyment obejmuje różne zapachy, dzięki czemu każda kobieta może wybrać własne pachnidła według własnego gustu. Klasyczne zapachy są odpowiednie dla romantycznej i marzycielskiej młodej kobiety. Romantyczne, rozmarzone natury docenią markę Davidoff perfum damskich. Są piękne i zauważalne, ale powściągliwe i dyskretne, co pozwala stworzyć wokół kobiety niewidzialną i ledwo zauważalną elegancką mgiełkę, która uzupełni czysty, niewinny obraz. Główne akcenty w oferowanych perfumach Davidoff są umieszczone w bukiecie kwiatów i owoców. Pomimo różnorodności wszystkie produkty mają wspólny pomysł. Tworzą wokół właścicielki aurę spokoju i ciszy. Perfumy Davidoff tradycyjnie odniosły wielki sukces na całym świecie i wciąż zdobywają fanów.

Davidoff

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl