Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Chęć kreatywności zawsze znajdzie okazję do urzeczywistnienia pomysłów, to stwierdzenie jest prawdziwe w przypadku założyciela włoskiego domu mody Gucci, którego historia rozpoczęła się od produkcji akcesoriów. Elegancki styl produktów przyciągnął uwagę społeczeństwa, dlatego marka szybko zdobyła tytuł lidera branży, ale nadal się rozwijała, tak ujrzała światło kolekcja odzieży i perfum męskich Gucci. Era lat siedemdziesiątych, która uosabiała wolność słowa i eksperymentowania w modzie, przyniosła światowe uznanie za oferowanie ekskluzywnych projektów, które łączą luksus, elegancję z aktualnymi trendami. Zasłużone uznanie znanych osób zainspirowało liderów firmy do wprowadzenia linii perfum Gucci męskich i odważnych akordów.

Perfumy męskie Gucci - piękno tkwi w szczegółach

Aby utrwalić dziedzictwo marki, Gucci nawiązał współpracę z najlepszymi rzemieślnikami w branży. Wkrótce wprowadzono kultowy zapach, który zapoczątkował nową historię sukcesu. Złożona kompozycja, która pochłonęła ponad dwadzieścia pięć esencji aromatycznych, charakteryzowała się wielowarstwowym, harmonijnym brzmieniem, tak twórcze podejście definiowało tożsamość marki. Kolejne lata marki Gucci męskich perfum zdobyło uznanie i są produkowane do dzisiaj. Perfumy włoskiego domu mody zyskały miano ponadczasowej klasyki i symbolizują doskonały gust użytkownika. Seria męskich perfum Gucci uosabia tandem tradycji i innowacji.

Ponadczasowe kompozycje marki Gucci w perfumach męskich

Dziś historia perfumerii Gucci trwa, w tej dziedzinie firma zaprasza do pracy tak wybitnych mistrzów jak Michel Almarak, Antoine Maisondu, Karin Dubreville. Mistrzowie są pamiętani ze współpracy z renomowanymi korporacjami, a ich arcydzieła niezmiennie znajdują odpowiedź użytkowników, czego wyrazem są wysokie recenzje. Kompozycje marki Gucci męskich perfum mają wyrażać status właściciela i pragnienie ekskluzywnych rzeczy. To więcej niż zapachy, jako luksusowe dodatki dodają wyrafinowania i uroku wizerunkowi. Przykładem są męskie perfumy Gucci Made To Measure i Gucci Guilty. Oferta domów mody to wyznacznik kunsztu i przemyślanego podejścia, te różnice charakteryzują popularne edycje perfum męskich Gucciego.

Gucci Guilty - 217 Gucci Guilty - 217
Producent: Gucci
Cena: 14,99 zł
zobacz więcej
Gucci Made To Measure - 207 Gucci Made To Measure - 207
Producent: Gucci
Cena: 14,99 zł
zobacz więcej
Punkty dla naszych klientów :-)

Szanowny kliencie. Pamiętaj, że w naszym sklepie możesz zbierać punkty i otrzymać wybrane przez Ciebie darmowe perfumy! 

- za każde wydane 10zł: 1 punkt

- zapisanie się do newstellera : 5 punktów

- dodanie opinii do zakupionego produktu : 2 punktów

70 punktów= Perfumy 30ml ZA DARMO!

Oferta dotyczy zarejestrowanych użytkowników. Punkty sumują się na Twoim koncie po każdym zakupie. Kiedy masz już na swoim koncie 70 punktów to do następnego zamówienia dołożymy darmowe perfumy. Perfumy wybierane są przez kupującego (o wyborze należy poinformować w Uwagach przy składaniu zamówienia). Punkty za zamówienie naliczane są automatycznie po wysłaniu paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl