One Direction to jedyny w swoim rodzaju boysband, uwielbiany przez fanki i fanów na całym świecie. Nazwa zespołu często zapisywana jest skrótowo jako 1D, natomiast fani boysbandu nazywają siebie Directioners. Fandom zespołu jest wielki, grupy fanów da się z łatwością odnaleźć na każdym kontynencie, o czym świadczy chociażby gigantyczny popyt na bilety podczas ogólnoświatowych tras koncertowych.

Założony w 2010 roku brytyjski zespół początkowo składał się z pięciu młodych piosenkarzy: Harry'ego, Louisa, Nialla, Liama i Zayna. Piątka nagrała razem cztery albumy, z czego każdy z nich zdobywał szczyty na wielu listach przebojów, między innymi na amerykańskiej liście Billboard 200 i polskim notowaniu OLiS. Skład zespołu zmienił się w roku 2015, kiedy Zayn opuścił One Direction, by rozpocząć solową karierę. Wiązało się to z burzliwą reakcją fanów. Pozostała czwórka wydała w 2015 roku album Made in the A.M., który jest na tę chwilę ostatnim albumem One Direction. 

Przez wszystkie lata aktywnego działania zespołu, kolejne gadżety, plakaty i ubrania z logo 1D, jak i zdjęciami chłopców, sprzedawały się w milionach sztuk, zapełniając szafy i szafki głównie nastoletnich fanów. W 2013 roku One Direction wydało swoje własne perfumy o nazwie "One Direction Our Moment". Perfumy, tak jak wiele innych gadżetów będących częścią marki zespołu, okazały się bestsellerem. 

W ciągu ostatnich pięciu lat członkowie kultowego boysbandu rozpoczęli solowe kariery. Każdy z nich, dzięki wielkim zaufaniu i przywiązaniu milionów Directioners na całym świecie, odniósł sukces. Chłopcy nadal są uwielbiani przez wielu młodych i dorosłych; fanów od lat, jak i tych nowych, dopiero odkrywających One Direction i ich nieśmiertelne hity. Ich piosenki, te stworzone z zespołem, jak i solowo, wybrzmiewają dumnie w radiach i odtwarzaczach na całym świecie. Najpopularniejszym członkiem One Direction jest najprawdopodobniej Harry Styles, charyzmatyczny, przystojny dwudziestosześciolatek, podbijający serca młodzieży żywymi, i jednocześnie uczuciowymi i głębokimi piosenkami o niepowtarzalnym klimacie. 

Wydawać by się mogło, że zespół rozpadł się, a każdy z chłopaków pójdzie w swoją stronę. One Direction nigdy jednak nie wydał oficjalnego oświadczenia o tym, iż zespół został rozwiązany. Wiele fanów ma nadzieję, że dostanie szansę zobaczyć 1D na żywo, na koncercie, bądź posłuchać ich kolejnych, nowo nagranych piosenek. My również mamy taką nadzieję - ich pozytywna energia i chwytliwość skradła nasze serca już dawno! 

One Direction

Odpowiednik One Direction Our Moment - 68 Odpowiednik One Direction Our Moment - 68
Producent: One Direction
Cena:

17,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
zobacz więcej
  • promocja
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl