Opcje przeglądania

  W latach trzydziestych XX wieku dążenie tenisisty Rene Lacoste do ulepszenia projektowania odzieży sportowej położyło podwaliny pod historię sukcesu marki o tej samej nazwie, nazwanej na cześć założyciela. A po dziesięcioleciach firma otwiera nowy kierunek rozwoju w produkcji damskich perfum lacoste. Pierwsza edycja, wydana w latach sześćdziesiątych, ukazała się w limitowanej serii, jako część linii domu mody Jean Patou, ale nie znalazła szerokiego uznania. W latach osiemdziesiątych powstała wspólna wizja rozwoju, zgodnie, z którą powstają perfumy damskie lacoste i perfumy męskie lacoste dla aktywnych osobowości sportowych. To zdeterminowało koncepcję debiutanckiego wydania, elegancka drzewna baza w połączeniu z lekkimi akcentami charakterystycznymi dla aromatycznych kompozycji brzmiała świeżo i niecodziennie, zachowując przy tym szacowny charakter zapachu.

Damskie perfumy lacoste
Perfumy damskie lacoste
 

Połączenie sportu i mody w damskich perfumach Lacoste

  Damskie Perfumy lacoste wkrótce zyskały miano faworyta, były kupowane przez znanych sportowców, artystów i biznesmenów. Takie zapotrzebowanie, a także dobre recenzje zainspirowały ekspansję kolekcji. Ten pomysł okazał się dalekowzroczny. Dziś na wielu stronach takie serie bestsellery to zapach Inspiration, który charakteryzuje się trwałością, co tylko zwiększa popularność tej marki. Premiera zapachu: 2006, zmysłowy aromat wolności i radość bycia kobietą, te perfumy damskie lacoste mogą każdego dnia zamienić się w ekscytującą przygodę pełną przyjemnych niespodzianek.

Perfumy damskie Lacoste: ponadczasowy klasyk

  Gdy propozycja tenisisty zmieniła standardowy wygląd stroju sportowego firma wypuściła wygodne modele, które pozostają aktualne do dziś. Ta filozofia była kontynuowana w dekoracji flakonów, wyraźny minimalizm butelek nie odwraca uwagi od najważniejszej rzeczy tzn. esencji aromatów, która umiejętnie łączy piękne nuty i bardziej powściągliwą bazę. Perfumy damskie Lacoste Pour Femme to niezwykle uwodzicielski zapach. Skład oparty jest na delikatnych kwiatowych nutach i aromatach dojrzałych owoców.

  Nowy rozdział w historii perfum damskich Lacoste został napisany pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Charakterystyczną cechą kompozycji była wszechstronność, elegancka i wyrafinowana, wyróżnia je wielowarstwowy dźwięk, zachowując równowagę, a zatem w połączeniu z dowolnymi strojami i jest odpowiednia w różnych sytuacjach. Ulubionymi markami w tym kierunku były kwiatowe, owocowe, a także drzewno-korzenne perfumy damskie lacoste.

  Perfumy damskie Lacoste Pour Femme to wyrażenie wewnętrznego świata pięknych kobiet za pomocą skomplikowanych kompozycji. Zapach ten to niezwykle udana próba penetracji głębin kobiecej duszy, znalezienia tam cennych miejsc i podniesienia ich na powierzchnię, aby odkryć je na zewnątrz. Aby wskazać na naturę właścicielki damskich perfum lacoste, różne nuty kwiatowe i drzewne odcienie działają, jako wyraziste środki w kompozycji, które każdy na swój sposób przekazuje to, czego nie widać na własne oczy.

Lacoste perfumy damskie dla młodych kobiet

  Dla poważnych ludzi marka oferuje nowoczesną interpretację klasyki powściągliwe akordy przyciągają piękny, wielowymiarowy pociąg. Lekkie, zabawne kompozycje radości i szczęścia, zapachy są dla wesołych ludzi. Optymistyczny nastrój ucieleśnia kombinacja cytrusów, zieleni i nut owocowych. Romantyczni i kreatywni ludzie są przyciągani miękkimi, otulającymi bazami opartymi na wykorzystaniu kwiatowych i pikantnych akordów. Perfumy damskie Touch of Pink są skierowane do młodych kobiet. Jest to naturalny przejaw beztroskiej zmysłowości, owinięty promienną aureolą kobiecości. Pachnidła mają wzbudzać najlepsze uczucia i tworzyć atmosferę radości. Perfumy lacoste damskie to idealny wybór dla kobiet młodych pełnych energii do codziennego życia!

Lacoste

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl